To co mnie kręci i obrzydza!

Mój blog, moje klimaty

Wymogi dotyczące sprawozdawczości finansowej
ToJa! 24.09.2020

Polecane: gaz płynny

Zasady sprawozdawczości finansowej wymagają ujawnienia pewnych informacji o transakcjach przeprowadzonych w danym okresie. Tradycyjnie taki system raportowania był nakładany na dostawców usług płatniczych na podstawie identyfikacji klienta. Jednak na obecnym rynku finansowym taki wymóg może mieć negatywny wpływ na swobodę przepływu osób i środków.

Swobodny przepływ osób i funduszy

Społeczeństwo bezgotówkowe chce wyeliminować potrzebę noszenia przy sobie gotówki. Dlatego naturalne jest, że osoby podróżujące za granicę powinny przede wszystkim chcieć wyjechać w miejsce bez banku. Aby osiągnąć ten cel, bank może być uciążliwą przeszkodą. W końcu, jeśli bank nie jest w stanie ułatwić Ci transakcji finansowych, jak możesz mieć pewność, że wszystkie transakcje są dobrze zorganizowane?

Inną irytacją związaną z korzystaniem z banku jest śledzenie swoich pieniędzy. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić, zawsze możesz liczyć na renomowane lokalne banki.

Skomplikowany system

Bank to skomplikowany system, który zaspokaja potrzeby niemal każdego rodzaju klienta. Jeśli Twoja karta jest używana do codziennych transakcji, możesz mieć 95% pewności, że Twój bank jest bezpieczny. Pozostałe 5% to saldo przelewów i możesz polegać na banku na tych transakcjach dopiero po dokonaniu wpłaty.

Jeśli saldo zostanie przekazane innej osobie, możesz mieć 100% pewności, że nowy posiadacz nie będzie próbował wypłacić Twoich pieniędzy. Jedyną opcją jest ponowna wpłata, a to zwykle wymaga kodu PIN.

Zgubiona lub skradziona karta?

Jeśli Twoja karta zostanie zgubiona lub skradziona, możesz mieć 100% pewności, że nowy właściciel nie będzie próbował wypłacić Twoich środków. Jedyną opcją jest spłacenie salda karty nowemu właścicielowi, co zwykle wymaga podpisu.

Wybierając bank, należy kierować się tym, w jaki sposób będziesz korzystać z karty. Czy użyjesz go do codziennych zakupów, czy użyjesz go do nieregularnych transakcji, czy też do przelewania środków między kontami?

Jak wybrać odpowiednią giełdę kryptowalut?

Jeśli dopiero zaczynasz handlować kryptowalutami, warto sprawdzić, czy platforma jest zgodna z Twoimi potrzebami. Jeśli giełda nie obsługuje już Twojej kryptowaluty, ta lista pokaże Ci, jak łatwo jest zaangażować się w handel kryptowalutami.

  • Lista obejmuje następujące giełdy:
  • Giełda Bitcoin (Binance)

To jest oficjalna giełda kryptowalut chińskiego rządu. Jest to również miejsce, w którym można kupić cyfrową walutę od innych ludzi w Chinach. Jeśli zdecydowałeś, że jest to właściwy moment, aby zostać inwestorem kryptowalutowym, jest to miejsce, w którym możesz kupić swój pierwszy BTC lub LTC.

Giełda kryptowalut (Binance)

Binance to giełda kryptowalut rozpoznawana przez większość osób zainteresowanych rynkiem blockchain i kryptowalut. Dostępnych jest na nim prawie 600 par giełdowych, więc jest duża szansa, że ​​będzie mógł kupić na niej tokeny i kryptowaluty, których nie znalazłeś na CoinDeal czy Bitcan.

Polecane: odrabiamy tik-tok

Polecane: blog językowy

Tagi: kryptowaluta, bitcoin,